Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Τμ. Ένταξης ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΓΓΡΑΦΕΣ Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

ΕΓΓΡΑΦΕΣ Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

ανακοινώθηκε η εγκύκλιος για τις εγγραφές των μαθητών στην Α΄τάξη Δημοτικού καθώς και για τις εγγραφές στο Ολοήμερο και την Πρωινή ΖώνηΟι εγγραφές για τους μαθητές που θα φοιτήσουν στην Α΄τάξη θα γίνουν από 15-5-2020 έως 29-5-2020Αφού διαβάσετε την εγκύκλιο, παρακαλείσθε να τηλεφωνείτε στο σχολείο, πριν την προσέλευσή σας, για να κλείσετε ραντεβού, προκειμένου να καταθέσετε την αίτησή σας και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Επίσης καλό είναι, να μη δημιουργηθεί συνωστισμός και να κρατάμε τα μέτρα αποφυγής της διασποράς του κορωνοϊού, όπως αυτά έχουν ανακοινωθεί από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.): σωστή χρήση μάσκας, φυσική απόσταση, υγιεινή των χεριών, χρήση υγρού αντισηπτικού.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου