Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Διαγωνισμοί ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ 2019 "ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ"

ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ 2019 "ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ"

Τη Δευτέρα 13/05/2019, στις 18:00, έγιναν οι απονομές βραβείων του Διαγωνισμού Ζωγραφικής 2019 με θέμα: "Αθλητισμός στην Αρχαία Ελλάδα" για τους μαθητές της Στ' Τάξης. Επαίνους πήραν τα επτά καλύτερα έργα από κάθε τμήμα, ενώ βραβεύτηκε το καλύτερο έργο κάθε τμήματος. Οι μαθητές αυτοί ήταν:

Ηλέκτρα Μανέτα (ΣΤ1)

Αντώνης Σαβιολάκης (ΣΤ2)

Λούκουτου Λήδα  (ΣΤ3)

Επιπλέον η Λούκουτου Λήδα, βρέθηκε με το έργο της στην τρίτη θέση, ανάμεσα στα 12 καλύτερα έργα όλων των σχολείων του Δήμου Κηφισιάς, Εκάλης και Νέας Ερυθραίας.

Συγχαρητήρια σε όλους !