Βρίσκεστε εδώ: Αρχική UNESCO ΣΧΟΛΕΙΟ Βίντεο με τη συμμετοχή του 8ου Δημοτικού Κηφισιάς στις δράσεις ASPnet, UNESCO

Βίντεο με τη συμμετοχή του 8ου Δημοτικού Κηφισιάς στις δράσεις ASPnet, UNESCO

Στο Διεθνές Συνέδριο για την Ειρήνη που διοργανώθηκε από την UNESCO, η εθνική μας συντονίστρια κ. Βέρα Δηλάρη παρουσίασε το έργο των σχολείων του Δικτύου Aspnet. Η κ. Δηλάρη μας ευχαρίστησε για τη συμμετοχή, τον ενθουσιασμό, τη δέσμευση και το έργο μας και μας πληροφόρησε πως η συνεργασία με τα άλλα εθνικά δίκτυα θα συνεχιστεί. Η νέα σχολική χρονιά είναι σημαντική καθώς το 2023 συμπληρώνονται 70 χρόνια λειτουργίας του ASPnet-UNESCO.
Μπορείτε να δείτε το βίντεο που δημιουργήθηκε με τη συμμετοχή του σχολείου μας εδώ:

Ευχαριστούμε την κ. Δηλάρη για την καθοδήγηση και την υποστήριξη που μας προσφέρει.

Η υπεύθυνη εκπαιδευτικός του Δικτύου ASPnet - UNESCO

Βάσια Χασιώτη