Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Δίκτυα Σχολείων Σύμπραξη Σχολείων Πρεσβευτών για τους 17 Παγκόσμιους Στόχους Βιώσιμης Ανάπτυξης ΣΧΟΛΕΙΟ Επίσκεψη εκπαιδευτικών από το σχολείο Jean Macé, Saint-Etienne du Rouvray στη Rouen

Σύμπραξη Σχολείων Πρεσβευτών για τους 17 Παγκόσμιους Στόχους Βιώσιμης Ανάπτυξης

Ευχαριστούμε τους εκπαιδευτικούς Morgane, Laetitia, Patricia, Cécile, Charlotte, Cyril και Loïc από το Δημοτικό σχολείο Jean Macé, Saint-Etienne du Rouvray στη Rouen της Γαλλίας που ήρθαν στο σχολείο μας από 23 έως 26 Απριλίου και μοιράστηκαν αξέχαστες στιγμές μαζί μας!
Οι συνάδελφοι από τη Ρουέν παρακολούθησαν μαθήματα στο σχολείο μας αλλά και μας έδωσαν το παράδειγμα για όσα πρέπει να έχουμε και εμείς στα σχολεία μας: φιλία, συνεργασία, αίσθηση του χιούμορ και πολλή αγάπη για τους μαθητές μας...
Ευχαριστούμε τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας, Ειρήνη Παπαδοπετράκη,  Αντωνία Τέτου, Σταυρούλα Ντέλιου, Άννα Σερασίδου, Κατερίνα Πρωτοπαπά,  Γεωργία Παπαλόη, Φύκαρη Καλλιόπη,  Καίτη Στρατάκου,  Χρήστο Τσαρτσαφλή, Μυρσίνη Κωστούλα,  Σοφία Στέλλου, Σιάμη Ελένη και Παρασκευή Μαυρίδου για την υποδοχή των Γάλλων εκπαιδευτικών στις τάξεις τους.

Η υπεύθυνη επικοινωνίας Erasmus+

Βάσια Χασιώτη